Chwaszczyno.pl

Wiadomości

Catering: historia i trendy

nadesłane
Kategoria:

restaurant bern 179046 960 720

Catering to usługa przygotowywania i dostarczenia potraw lub organizacji imprez okolicznościowych jak bankiety, wesela, konferencje. Istnieją dwa nurty rozwoju cateringu: komercyjny i socjalny. Wartość wspomnianych usług wycenia się obecnie na niemal 4,5 mld. zł, jak podaje portalspozywczy.pl

Duże zainteresowanie szybkim Internetem – ale za mało konkretów...

Jacek Fopke Radny Gminy Żukowo
Kategoria:
internet chwaszczyno spotkanie1

W poniedziałek tj. 6 XI 2017 r. z inicjatywy przedstawicieli naszego sołectwa, odbyło się spotkanie z przedstawicielem Firmy INTERKAR KOMPUTER-SERWIS Karol Dziecielski dotyczące budowy sieci szerokopsmowej. Zainteresowanie tą inwestycją wydaje się być bardzo duże i zebrani dziwili się, że nasze sołectwo nie było wcześniej uwzględniane "na poważnie" w planach inwestycyjnych choćby Orange.

Krok w przyszłość czyli nowoczesna firma

Michał Witt
Kategoria:

analytics 2697949 340

Już od jakiego czasu zastanawiasz się nad sprzedażą mieszkań? W takim celu, konieczne będzie założenie firmy, chyba że zamierzasz pracować dla kogoś. Jeśli chcesz założyć własną działalność, to możesz to zrobić w każdej chwili. Mimo tego, że nasze państwo nie zachęca do jakiegokolwiek samodzielnego myślenia, zakładania działalności i rozwijania się, to warto spróbować.

Podsumowanie Grand Prix Bielsko-Biała

Agata Uwijała
Kategoria:

gokken bielsko biala 5

W dniach 14-15 października nasi zawodnicy zaliczyli świetny start na największym turnieju karate WKF w Polsce. W Bielsku-Białej odbył się POLISH OPEN – XI INTERNATIONAL KARATE GRAND PRIX, w którym wzięło udział aż 1326 osób z 160 najlepszych klubów z Europy i świata.

Złoty Laur Przedsiębiorcy Powiatu Kartuskiego dla Franciszka Bergańskiego z FB- JELCZ

Michał Witt
Kategoria:

zloty laur fb jelcz 1

Po raz trzeci przedsiębiorcy z powiatu kartuskiego uczestniczyli w Gali Przedsiębiorcy Powiatu Kartuskiego, której celem jest docenienie firm mających wkład w rozwój lokalnej społeczności.
W tym roku Złoty Laur Przedsiębiorcy Powiatu Kartuskiego trafił Franciszka Bergańskiego z FB- JELCZ z Chwaszczyna.